Par mums

SIA "IRT" ir labi pazīstama kā viena no līderēm jaunu un lietotu metālapstrādes darbgaldu piegādātājām Latvijā. Mūsu pieredze šajā nozarē sasniedz jau 20 gadus! Pēdējos desmit gados tieši SIA „IRT” ir kļuvusi par vadošo nozares metālapstrādes iekārtu piegādātāju Latvijā.
 
Savas darbības laikā, mēs esam ieguvuši uzticama sadarbības partnera reputāciju, ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs. Mūsu klientu vidū ir gan mazie pašmāju individuālie metālapstrādātāji, gan arī lielākie metālapstrādes uzņēmumi. Vairākiem desmitiem Latvijas uzņēmumu esam snieguši vajadzīgās konsultācijas un atbalstu, piegādājuši iekārtas un aprīkojumu, veikuši iekārtu montāžu un snieguši apmācības iekārtu operatoriem, tādejādi palīdzot tiem realizēt ES struktūrfondu projektus un saņemt atbalsta maksājumus.
 
Lielu uzmanību un ieguldījumus mēs veltam mūsu kompānijas attīstībai. Laika gaitā, esam guvuši vērienīgus sakarus un zināšanas, piedalījušies un apmeklējuši daudzas starptautiskas izstādes, kā arī esam atlasījuši un izveidojuši sadarbību ar uzticamiem darbgaldu ražotājiem iekārtu kvalitātes un cenas attiecības ziņā, kas ir veiksmīgi rezultējies daudzu mūsu klientu veiksmes stāstos.
 
Mūsu mērķis ir turpināt uzlabot mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti un strādāt pie tā, lai arī turpmāk mēs pilnībā spētu nodrošināt mūsu klientu vajadzības un tie būtu veiksmīgi un apmierināti!

 

MASOC biedrs